З метою забезпечення кадрових потреб підприємств та прискорення укомплектування вакантних посад у відділі надання соціальних послуг у Юр’ївському районі Павлоградського міськрайонного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій, де взяли участь 15 безробітних та незайнятих осіб.
Свої підприємства презентували ТОВ «Павлоградзернопродукт», ТОВ «ДДС-ПЛЮС», КОЗО «ЮР’ЇВСЬКА ЗОШ», відділ освіти Варварівської сільської ради.
Роботодавці розповіли про діяльність установ, чисельність працюючих та умови праці, детальніше зупинились на запропонованих вакансіях: водій автотранспортних засобів, слюсар ремонтник, соціальний педагог.
В рамках зустрічі представники підприємств надали вичерпну інформацію щодо перспектив працевлаштування, ознайомили присутніх з режимом роботи та умовами праці.
Спеціалісти відділу надання соціальних послуг у Юр’ївському районі Павлоградського МРЦЗ створили всі умови для того, щоб роботодавці та безробітні мали можливість поспілкуватись, задати питання та пройти співбесіди.
За результатом проведеного ярмарку вакансій 10 осіб отримали направлення на роботу.
«Є робота – є бажаючі. Так за результатами слід назвати проведений захід», – підводячи підсумки висловилась начальник відділу надання соціальних послуг Наталія Гончар та подякувала представникам роботодавців за співпрацю.
