01.10.2018 | 15:22

До початку опалювального сезону в Україні залишились лічені дні, тому до його початку готується підприємство ТОВ «Апс Пауер технолоджі», що забезпечує теплом соціальні об’єкти міста Марганець. У 2016 замість неефективних газових котелень були збудовані сучасні твердопаливні, які дають змогу забезпечувати теплом школи, садочки, лікарні та інші заклади міста .

Нещодавно за ініціативи Марганецької міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості на території підприємства пройшов День відкритих дверей на виробництві, де взяли участь 21 безробітний, які перебувають на обліку в службі зайнятості.

Шукачів роботи ознайомили із ситуацією ринку праці міста Марганець, його участю ТОВ «Апс Пауер технолоджі» у реалізації державної політики зайнятості та співпрацю зі службою зайнятості. Окрему увагу безробітних акцентували на можливості, за сприяння служби зайнятості, пройти курси підвищення кваліфікації «Правила охорони праці під час експлуатації обладнання котелень».

У свою чергу, інженер підприємства В.Рябоконь презентував товариство, розповів про його діяльність, умови праці, специфіку роботи та основні вимоги до працівників.

«На сьогоднішній день підприємство має потребу в 25-30 працівниках для працевлаштування на посаду оператор котельні. Вимоги до потенційного кандидата: повна загальна середня або професійно-технічна освіта, професійна підготовка на виробництві або підвищення кваліфікації. Ми шукаємо відповідальних та серйозних працівників, яким гарантуємо стабільну заробітну плату та соціальний захист», - наголосив інженер підприємства.

З числа присутніх майже всі зацікавились пропозицією працевлаштування та отримали направлення на працевлаштування.

Щиро дякуємо керівництву ТОВ «Апс Пауер технолоджі» за цікаву та інформативну доповідь, вичерпні відповіді на питання та чуйне відношення до громадян, які потрапили у складні умови життя.