14.11.2023 | 16:09

Ще 18 претендентів з Дніпропетровщини отримають кошти на розвиток власної справи. Це результати 19 хвилі урядової програми «єРобота», яка тривала з 9 по 22 жовтня 2023 року.

Наша область – у топ 5 регіонів з найбільшою кількістю ухвалених рішень. Найбільше успішних проєктів надійшло з Кривого Рогу та Дніпра.

Напрямки підприємництва різноманітні. Це відкриття навчального центру для косметологів, салону декоративно-оздоблювальних матеріалів, шоуруму: торгівля сумками та аксесуарами, кав'ярні, точки продажу очищеної питної води та фаст-фуду.

Зокрема надаватимуться послуги машинної вишивки, декларування вантажів та транспортних засобів, стоматологічні, будівельні, консалтингові та швейні послуги.

І це далеко не повний перелік.

Загалом з початку року вже маємо 248 переможців. Їх бізнес-плани передбачають створення майже 550 робочих місць. В цілому уряд перерахує грантоотримувачам області майже 59 млн гривень.

Якщо маєте ідею для бізнесу чи хочете розвивати вже наявний – подавайте заявку на мікрогрант на порталі Дія. Розвиваємо бізнес – підтримуємо Україну!

 

«Гаряча лінія» Дніпропетровського обласного центру зайнятості – (096)-293-34-69. Телеграм-канал Підтримка ДСЗ Дніпро – https://t.me/Pidtrumka_DCZ_DNP.