23.01.2024 | 10:09

Державним центром зайнятості ухвалено чергові рішення за урядовою програмою «Власна справа» тим, хто подавав заяви на отримання мікрогрантів у період з 18 по 31 грудня 2023 року з урахуванням доопрацьованих заяв, поданих у попередні періоди.

Мікрогрант на створення або розвиток власного бізнесу отримають ще 13 мешканців Дніпропетровщини.

Завдяки отриманим коштам у м. Дніпро підприємці отримають додаткові можливості для надання клінінгових послуг та для розвитку салону краси; зросте виробництво виробів з натуральної шкіри; відкриється точка продажу очищеної води, центр косметології, кабінет лазерної епіляції та кав’ярня.

У Кривому Розі запрацює школа іноземних мов та оновлена пекарня; надаватимуться поліграфічні послуги та послуги з перевезення вантажів. А у с. Новомиколаївка Дніпровського району розширить роботу підприємство з переробки насіння соняшнику.

Загалом з початку 2023 року маємо 486 переможців, з них – 44 внутрішньо переміщених українців. Їх бізнес-плани передбачають створення 1039 робочих місць. В цілому уряд перерахує грантоотримувачам області понад 113 млн гривень.

Нагадуємо, що подати заявку по будь-якій програмі урядового проєкту «єРобота» можна через портал Дія.

«Гаряча лінія» Дніпропетровського обласного центру зайнятості – (096)-293-34-69. Телеграм-канал Підтримка ДСЗ Дніпро – https://t.me/Pidtrumka_DCZ_DNP.