Маємо нових переможців урядової програми «Власна справа», які подавали заяви на отримання мікрогрантів у період з 17 лютого по 2 березня 2025 року.
Позитивні рішення про надання коштів для відкриття або розширення бізнесу прийняте щодо 19 претендентів з Дніпропетровщини.
Три з них – активна та ініціативна молодь. Завдяки ідеям юних підприємців у Дніпрі з’явиться кав’ярня самообслуговування; у Кривому Розі започаткують унікальне місце – першу у місті творчу майстерню з виробництва аналогових настільних ігор; у Кам’янському відкриється студія з пошиття одягу для нетипових фігур.
Також, завдяки грантовим коштам, у Дніпрі відкриється школа розвитку інтелекту для дітей за методикою Соробан. Власники майстерні з виробництва готових металевих виробів зможуть розвинути підприємство та придбати нову техніку, а утримувачі магазину нерухомості – поновити діяльність.
Розвиток отримає текстильний напрям міста: з’явиться сімейне підприємство з пошиття текстильних виробів для новонароджених, а ще новий бренд одягу та аксесуарів для дітей та дорослих.
Фінансування також покращить медицину Дніпра: стоматологічний бізнес отримає нове та сучасне обладнання для надання більшої кількості послуг, а зоомагазин поповниться ветеринарною клінікою для пухнастих пацієнтів.
Окрім цього, з’явиться два нових заклади харчування зі швидкою та поживною продукцією.
У Кривому Розі відкриється сучасна багатопрофільна клініка, а ще студія краси та корекції фігури. Освітній центр міста зможе розширити напрям діяльності та почати заняття з англійської мови онлайн.
Містяни отримають більше чистої питної води: відкриється новий пункт для очищення, а ще будуть встановлені вендингові автомати для продажу.
У Криворізькому районі (с. Софіївка) підприємець започаткує бізнес з надання бухгалтерських послуг сільгоспвиробникам.
У Кам’янському місцева підприємиця зможе розширити асортимент своїх магазинів різних напрямів.
Нагадуємо, що в рамках програми «Власна справа» від Міністерства економіки України та Державної служби зайнятості, можна отримати мікрогранти до 250 тис. грн на відкриття або розширення бізнесу.
До 1 млн грн можуть отримати учасники бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни, а також другий з їх подружжя, в рамках ветеранського направлення.
Молодь віком до 25 років може отримати грант розміром до 150 тисяч гривень.
«Гаряча лінія» Дніпропетровського обласного центру зайнятості – (096)-293-34-69.