01.12.2017 | 12:45

Фахівці Жовтоводської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості взяли активну участь у форумі «Місто очима молоді», що відбувся у Центрі Дитячої Творчості. У заході брало участь понад 90 учнів, слухачів і студентів навчальних закладів нашого міста.

Захід відбувся за підтримки Центру громадських і культурних ініціатив «Тамариск», «Агенції сталого розвитку Жовті Води» та виконкому Жовтоводської міської ради. Також у заході взяли участь представники громадських організацій з міста Підгородне, які поділилися досвідом проведення конкурсу проектів бюджету участі у своєму місті. Модератором однієї із молодіжних груп виступив заступник начальника управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Владислав Яцук.

Організаторами заходу стали Молодіжна Рада та відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту.

Студенти та старшокласники поділились на 6 команд та разом із модераторами проаналізували результати роботи бюджету участі у Жовтих Водах за два роки, і приступили до планування різноманітних проектів для конкурсу 2018 року.

Модератором групи, до складу якої увійшли фахівці з профорієнтації філії центру зайнятості, виступив голова Агенції сталого розвитку міста Жовті Води Євген Глазирін, що має не аби який досвід у створенні проектів на міський бюджет участі.

Тематика проекту кожної групи визначалась шляхом жеребкування.

Протягом усього дня фахівці з профорієнтації філії центру зайнятості активно допомагали учасникам своєї групи у створенні бізнес-плану по залученню інвестицій та донорських коштів для створення комунального еко-комплекса сміттєпереробки (КЕКС). Завдання включало в себе не тільки технічні розрахунки, але й мало творчу складову, таку як створення рекламного відеоролика, що має на меті переконати потенційних інвесторів вкласти кошти саме в наш проект, який покращує екологічний стан нашого міста.

Наприкінці заходу кожна група презентувала свій проект, що буде представлений на конкурс у 2018 році.

Якщо дивитись мірками стратегії розвитку молодіжної політики в Україні, то форум проведений в нашому місті чітко показав, що молодь повністю залучена до процесу прийняття рішень, активно вирішує питання навчання молодіжних працівників та долучення молоді до методів неформальної освіти.