18.11.2019 | 16:58

Фахівці Криворізького міськрайонного центру зайнятості провели зустріч з молоддю Кривого Рогу, де ознайомили молодь з тенденціями розвитку сучасного ринку праці та підвищували правову обізнаність присутніх. Загалом у заході взяли участь 27 молодих людей.

Фахівець центру зайнятості Лариса Настич розповіла присутнім про проблеми та особливості працевлаштування молоді в сучасних умовах, необхідність оволодіння сучасними та ефективними методами пошуку підходящої роботи. Разом з учасниками проаналізували причини та помилки під час пошуку роботи: не досить активний пошук роботи, не правильно складене резюме та безсистемне його відправлення роботодавцям, завищена самооцінка під час співбесіди та інше.

Для підвищення правової обізнаності молоді на зустріч була запрошена представник Криворізького місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги Наталя Кожем`яка, яка розповіла молоді про законодавчу базу у сфері трудових відносин, пільг та державних гарантій зайнятості, захисту інтересів і прав молоді на ринку праці, надання безкоштовної державної правової допомоги для вирішення проблемних питань.

Н.Кожем`яка привернула увагу учасників на можливість скористуватись послугами Криворізького центру з надання вторинної безоплатної правової допомоги, навела приклади правових питань та юридичних справ, які громадяни вирішували за допомогою центру правової допомоги, проінформувала про адреси та режим роботи підрозділів центру в Кривому Розі.

Також учасники зустрічі дізнались про всеукраїнську «гарячу лінію» безкоштовної правової допомоги, портал державних послуг населенню IGOV та довідково-інформаційну платформу правових консультацій «WikiLegalаid».

По закінченню заходу учасники зробили висновки для себе. «Самовдосконалення, навчання впродовж життя, підвищення своїх професійних навичок, компетенцій, ініціативність, наполегливість, адаптивність, лідерство, соціальна та культурна обізнаність є найважливішими складовими успішного працевлаштування та побудови кар’єри» – зауважив учасник зустрічі Сергій.