14.02.2018 | 15:52

Початок власної справи нагадує напружений марафон. Необхідно витримати життя з невпевненістю та роками долати суворі випробування до кінця. Підприємці повинні бути здатними пережити свої неминучі помилки. Ця риса відома під багатьма назвами – витривалість, наполегливість, рішучість, відданість, стійкість.

Саме такими рисами володіє Рубан Олексій, мешканець м. Зеленодольськ Апостолівського району.

Чоловік звернувся до Апостолівського районного центру зайнятості з метою отримати допомоги у працевлаштуванні. Відвідавши семінар «Від бізнес-ідеї до власної справи», він одразу зацікавився можливістю організації підприємницької діяльності.

Безробітний склав та успішно захистив бізнес-план за напрямком «Діяльність у сфері права». Олексій започаткував власну справу – відкрив юридично-консалтинговий центр «Юр – Консалтинг». На сьогоднішній день він є успішним підприємцем Апостолівського району, послугами його центру активно користуються мешканці Апостолівщини, адже їх перелік достатньо широкий: вирішення земельних питань та питань щодо реєстрації прав на нерухоме майно; представництво інтересів в судах; оскарження рішень контролюючих органів; послуги по організації та веденню бухгалтерсько-господарського обліку фізичних та юридичних осіб; складання та здача податкової звітності; АРМ Єдиний внесок.

«Абсолютно кожна людина може займатися улюбленою справою! Але тільки та людина досягне успіхів у цьому, яка має нестримне бажання та впевненість в собі. Я в цьому переконався, переконайтесь і ви!», - наголошує приватний підприємець.