11.12.2019 | 12:58

У Дніпропетровському обласному центрі зайнятості відбувся семінар-навчання для юрисконсультів базових центрів зайнятості та філій Дніпропетровського обласного центру зайнятості з питань зменшення дебіторської заборгованості, дієвої співпраці з територіальними органами Державної виконавчої служби та з метою обміну досвідом щодо практичного застосування норм чинного законодавства України, яким керується у своїй діяльності служба зайнятості.

Розпочинаючи нараду директор Дніпропетровського ОЦЗ Вікторія Кузнецова акцентувала увагу присутніх на основних аспектах діяльності юрисконсультів служби зайнятості, зокрема, під час реформування служби.

«В умовах сьогодення, швидких змін у законодавстві, змін у підпорядкуванні служби зайнятості, робота юрисконсультів служби зайнятості не може бути поза увагою. Зважаючи, що Дніпропетровська область є пілотною у багатьох проєктах Державного центру зайнятості, наші дії повинні супроводжуватись професіональним підходом, впевненістю у прийнятих рішеннях та захищати інтереси служби зайнятості. Тому, наш досвід, послідовність дій та професійність повинні бути орієнтовані на результативність спільної роботи», - зауважила Вікторія Петрівна.

Серед обговорюваних тем: підсумки роботи юридичної служби за 11 місяців 2019 року; зміни, які відбуваються в антикорупційному законодавстві України та затвердження Антикорупційної програми Дніпропетровської обласної служби зайнятості на 2020 рік; практичне застосування Порядків списання безнадійної заборгованості по сплаті страхових внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття та безнадійної дебіторської заборгованості; основні аспекти в роботі по Закону України «Про публічні закупівлі», особливо закупівлі енергоносіїв; дотримання вимог Законів України «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації» та інші питання, які стосуються щоденної роботи фахівців центрів.