14.01.2022 | 14:55

У зв’язку з реорганізацією та ліквідацією Юр’ївської районної державної адміністрації Ірина Ждан була вивільнена з посади начальника відділу Юр’івського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

За сприянням у пошуку нової роботи жінка звернулася до фахівців Відділу надання соціальних послуг у Юр’ївському районі Павлоградського міськрайонного центру зайнятості (Відділ).

За час перебування на обліку у службі зайнятості, безробітна отримала низку послуг: була залучена до участі у профінформаційних та профконсультаційних заходах, пройшла профілювання, отримала допомогу у складанні резюме та рекомендації щодо проходження співбесіди з роботодавцем.

Врахувавши освіту, досвід роботи, вміння, професійні навички і побажання клієнтки, кар’єрна радниця розпочала пошук підходящої вакансії.

Складність працевлаштування полягала у територіальній віддаленості за місцем проживання. Для прискорення процесу пошуку роботи фахівці Відділу провели моніторинг поточних кадрових потреб місцевих роботодавців і виявили актуальну вакансію інженера з охорони праці у КНП «Юр’ївська центральна районна лікарня».

У грудні 2021 року пані Ірині було видано направлення на проходження співбесіди, яке вона вдало пройшла і була працевлаштована до лікарні.