18.11.2019 | 15:56

В рамках профорієнтаційного квесту «Я-PROFI» спеціалісти Нікопольського міськрайонного центру зайнятості організували для учнівської молоді професіографічну екскурсію до ТОВ «Компанія «Катруся».

Учні 8 класу КЗ «Нікопольської середньої загальноосвітньої школи №25 з поглибленим трудовим і профільним навчанням» відвідали одне з ведучих виробництв постільної білизни, махрових та трикотажних виробів в Дніпропетровській області та в місті Нікополі, де на власні очі мали змогу побачити та доторкнутись до світу швацької справи.

На початку заходу директор Нікопольського міськрайонного центру зайнятості Олена Ковашова підкреслила учням: «Важливо відповідально ставитись до вибору своєї майбутньої професії. Не тільки визначитись зі своїми інтересами, вміннями та навичками, а й володіти інформацією про потреби на ринку праці тієї спеціальності, яку ви вибираєте».

Фахівець з профорієнтації центру зайнятості Марина Ворон нагадала присутнім про можливість пройти психодіагностичне тестування на онлайн платформі «Моя професія: Консультаційна мережа».

Директор підприємства Ганна Ярова розповіла дітям про історію створення підприємства, провела екскурсію по цехах, ознайомила зі специфікою та режимом роботи, технологією виготовлення одягу , вимогами до працівників, умовами оплати праці.

Школярі ознайомилися із організацією виробничого процесу пошиття та ремонту одягу, сучасним швейним обладнанням і устаткуванням, спостерігали за роботою закрійників, швачок, наладчиків швацького устаткування безпосередньо на робочому місці. Особливе захоплення школярі виявили біля швацької машини, яка наносить вишивку на вироби.

Як результат, 27 школярів отримали позитивні враження від побаченого і почутого.

«Отримана школярами інформація сприятиме формуванню їх особистого ставлення до професій швейного виробництва, свідомому прийняття рішення щодо їх обрання, а також допоможе підвищити престижність робітничих професій, які на сьогодні користуються попитом на ринку праці», - підсумувала директор Нікопольського МРЦЗ О.Ковашова.

До відома: асортимент продукції ТОВ «Компанія» Катруся» дуже різноманітний. Підприємство виробляє: моделі махрових халатів, махрові рушники, великий вибір постільної білизни (дитячої в тому числі), різних розмірів, з найрізноманітніших тканин, від недорогих комплектів до VIP-класу. Також компанія спеціалізується на пошитті спецодягу.