29.07.2022 | 09:40

Сьогоднішні вимоги роботодавців до потенційних працівників дедалі зростають. Що й казати, адже кожен керівник, який дбає про успіх власного підприємства, хоче мати кваліфікований персонал та професійну команду, яка якісно та оперативно реагуватиме на виклики сучасності.

Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості здійснює підготовку компетентного робітника у відповідності до потреб сучасного ринку праці.

Заклад освіти готує спеціалістів для торгівельної, фінансової сфери, сфери інформації та телекомунікацій (обробка даних), переробної промисловості, надання комунальних та індивідуальних послуг.

Також клієнти служби зайнятості можуть підвищити свою кваліфікацію – вивчати комп’ютерні технології, опанувати бухгалтерські програми, пройти курси для організації власної справи тощо.

Наразі в Україні зростає попит на робітничі професії. Маємо пропозиції, які точно будуть актуальними на ринку праці під час війни та у післявоєнний період.

Дніпропетровський центр ПТО ДСЗ здійснює професійну підготовку за такими ліцензованими професіями:

- Касир (в банку)

- Офісний службовець (бухгалтерія)

- Контролер-касир

- Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення

- Продавець непродовольчих товарів

- Продавець продовольчих товарів

- Електрогазозварник

- Оператор котельні

- Молодша медична сестра (молодший медичний брат) з догляду за хворими

- Манікюрник

- Стропальник

Деталі за посиланням – https://cpto.dp.ua/osvitni-poslugi/profesiii/

Розглядаючи перспективи змін на ринку праці після закінчення війни, Центр розробив для дорослого населення нові напрями навчання: «Графічний та вебдизайн. Проєктування візуальних комунікацій», «Основи розробки Інтернет-магазинів на CMS Opencart», «Основи UI/UX», «Основи системного адміністрування», «Комп’ютеризація торговельних процесів» та курси за частковими професійними кваліфікаціями за напрямами «Механізоване зварювання і наплавлення в середовищі захисних газів» і «Ручне дугове зварювання й наплавлення».

Додаткова інформація за телефоном (056)373-25-36, в онлайн-підтримці у Telegram - https://t.me/Pidtrumka_DCZ_DNP, а також за номером «гарячої лінії» - (056)722-24-10.

Усіх бажаючих запрошуємо залучатися до навчання у Дніпропетровському центрі ПТО ДСЗ: безробітних – за кошти служби зайнятості, інших бажаючих – за кошти фізичних чи юридичних осіб.