06.12.2018 | 15:13

З метою забезпечення професійного консультування молоді щодо адаптації до умов ринку праці, формування навичок, затребуваних роботодавцями служба зайнятості сприяє створенню Центрів кар’єри на базі закладів освіти.

На базі  Покровського Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів відкрився Центр професійної кар’єри. На захід були запрошені представники міської ради, Покровської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості, навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області, голова депутатської комісії з питань соціального захисту та охорони здоров’я, освіти, культури та спорту, у справах молоді, підприємств міста та гості з професійно-технічних навчальних закладів м. Нікополь та м. Марганець.

Учасники заходу відвідали майстер-класи з професій, які готує навчальний заклад, а потім почесні гості перерізали стрічку Центру професійної кар’єри.

Директор Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів Наталія Дяченко ознайомила присутніх з основними напрямами, якими буде займатися Центр професійної кар’єри.

У свою чергу, представник ринкоутворюючого підприємства АТ «Покровський гірничо-збагачувальний комбінат» Сергій Яровий висловив вдячність керівництву навчального закладу за створення  Центру професійної кар’єри, ознайомив присутніх з роботою гірничо-збагачувального комбінату та побажав спільної роботи із забезпечення робітничими кадрами.

Директор Покровської міської філії Дніпропетровського ОЦЗ Оксана Кравченко зауважила: «Вибір професії - це один з найвідповідальніших виборів, який здійснює людина в юному віці. Тому створення центру професійної кар’єри – новий, цікавий формат профорієнтаційної роботи. І служба зайнятості, в тісній співпраці з фахівцями Центру, буде активно допомагати вирішувати питання тих, хто до нього звертається».

Також вона розповіла про роботу онлайн-сервісу «Моя професія: консультаційна мережа», за допомогою якої можна отримати безкоштовні профорієнтаційні послуги, в тому числі пройти профорієнтаційне тестування, не виходячи з дому. Оксана Кравченко зазначила, що в кого немає можливості зробити це вдома, може пройти діагностування в Центрі професійної кар’єри.

По закінченні урочистостей учасники заходу обговорили плани роботи та перспективу розвитку Центру професійної кар’єри, адже від його діяльності залежить популяризація робітничих професій та кадрове забезпечення міста.