22.11.2023 | 16:08

Одним із пріоритетних напрямків роботи служби зайнятості Дніпропетровщини є сприяння працевлаштуванню вразливих категорій населення та налагодження тісної співпраці з роботодавцями.

Надійним партнером служби зайнятості з даного напрямку є ПАТ «Суха балка» - підприємство гірничодобувної галузі, яке спеціалізується на видобутку залізної руди підземним способом.

Роботодавець співпрацює зі службою зайнятості з питань укомплектування кадрами, бере участь у ділових зустрічах, звертається за консультаціями та постійно користується послугами Криворізької філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості.

Нещодавно директор філії Лариса Шевченко зустрілася із заступником генерального директора з персоналу та соціальних питань Іваном Малим та начальником відділу кадрів Альоною Раздобаріною.

Сторони обговорили низку пріоритетних напрямків партнерства, зокрема вирішення кадрових питань.

Лариса Шевченко ознайомила партнера з послугами, які направлені на підтримку роботодавців, а саме: компенсаційні виплати за працевлаштування окремих категорій населення; можливість навчання працівників підприємства за рахунок ваучера.

Окремо зупинили увагу на новій програмі компенсації фактичних витрат за облаштування робочого місця працевлаштованих осіб з інвалідністю.

Співпраця з підприємством продовжується...