14.09.2021 | 16:27

Минулого тижня директорка Верхньодніпровської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості Наталія Чопенко зустрілася з керівником ТОВ «Шлях» Володимиром Іванейком – багаторічним партнером служби зайнятості.

Під час зустрічі сторони шукали ефективні шляхи вирішення кадрових потреб підприємства.

За словами директора підприємства, карантинні обмеження, до яких привела пандемія COVID-19, негативно вплинули на роботу виробництва, що спеціалізується на виготовленні трубопровідної арматури та шестерень для тепловозів.

«Для збереження виробничих потужностей та кадрового потенціалу працюємо над розширенням виробництва та пошуком нових ринків збуту. Продукція ТОВ «Шлях» експортується до країн Європи. Сьогодні підприємству не вистачає фахівців робітничих професій: обпилювач фасонних відливок, пресувальник на гарячому штампуванні, оператор автоматичних та напівавтоматичних ліній верстатів та установок», – повідомив В.Іванейко.

У свою чергу Наталія Чопенко проінформувала про професійно-кваліфікаційний склад безробітних, які відповідають профілю підприємства, рекрутингові форми роботи із роботодавцями та запропонувала працедавцю скористатися такими послугами, як: професійне навчання і роботи тимчасового характеру. А також запевнила партнера у всебічній підтримці у питанні підбору кадрів.

Як результат, сторони домовилися провести найближчим часом ярмарок вакансій.

До відома: служба зайнятості та ТОВ «Шлях» співпрацюють з 2003 року. За цей час підприємством заявлено 337 вакансій, 70% яких були укомплектовані за сприяння Служби.