31.12.2021 | 10:58

У Відділі надання соціальних послуг у Петриківському районі Кам’янського міського центру зайнятості відбулась нарада суб’єктів соціальної сфери Петриківщини з питань співпраці та пошуку кандидатів у патронажні вихователі.

В обговоренні взяли участь представники КЗ «Центр соціальних служб Петриківської селищної ради» та Петриківського відділу правової допомоги Кам’янського місцевого центру з надання БВПД.

У ході обговорення було вирішено проводити спільну інформаційну роботу у центрі зайнятості з метою більшого інформування та обізнаності безробітних щодо послуги патронату над дитиною.

 

Нагадаємо, що патронат – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини у сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною та її батьками складних життєвих обставин.

Патронатним вихователем може бути:

- громадянин України, який має позитивний досвід виховання дитини;

- має відповідні житлові умови для надання послуг з догляду, виховання та реабілітації дитини у своєму помешканні;

- пройшов курс спеціальної підготовки;

- відповідає іншим вимогам, визначеними чинним законодавством.

Патронатний вихователь за свою роботу, яку виконує за договором, отримує грошове забезпечення у розмірі п’яти прожиткових мінімумів для працездатних осіб на місяць. Також, патронатний вихователь отримує соціальну допомогу на кожну влаштовану дитину у сім’ю у розмірі двох прожиткових мінімумів для дітей відповідного віку на місяць.

 

Якщо ви не байдужі, маєте добре серце та готові у своїх домівках доглядати за дітьми, позбавлених батьківського піклування, звертайтесь до найближчого центру зайнятості.