16.09.2020 | 10:12

Фахівці Магдалинівської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості провели ярмарок вакансій на замовлення Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. У заході взяли участь 5 безробітних осіб, які мали досвід проходження військової служби.

Інспектор відділу рекрутингу та комплектації Дніпропетровського ТЦК та СП Андрій Мирополець ознайомив учасників заходу з умовами вступу на військову службу, терміном дії контракту та пільгами для військовослужбовців.

Особливу увагу було приділено обговоренню тих соціальних гарантій, які отримують військовослужбовці, що уклали контракт: гідна заробітна плата, забезпечення житлом за рахунок держави, можливість безкоштовно здобути вищу освіту, повноцінне речове та продовольче забезпечення, безоплатне медичне обслуговування, санаторно-курортне лікування за пільговою оплатою тощо.

Ярмарок вакансій пройшов продуктивно: безробітні активно брали участь у діалозі, ставили запитання щодо термінів перебування військовослужбовців в зоні АТО/ООС та ділились власним військовим досвідом.

Як результат, 1 особа виявила бажання укласти контракт на військову службу та отримала контакти для організації проходження індивідуальної співбесіди з метою обговорення деталей працевлаштування.