11.10.2019 | 10:39

У рамках співпраці Дніпропетровської обласної служби зайнятості з навчальними закладами професійно-технічної освіти 8 жовтня 2019 року фахівець відділу рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості Дніпропетровського обласного центру зайнятості Олена Бобир провела заключну (шосту) сесію групової супервізії для колективу Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій. У заході взяли участь 10 майстрів виробничого навчання закладу.

Супервізія – це творча майстерня, необхідний простір для формування та підтримки професійної ідентичності, незалежності і колегіальності. Вона дає змогу попереджувати емоційне вигорання та вирішувати складні ситуації професійного життя.

Під час супервізійних зустрічей фахівці пережили різні емоції та знайшли потрібні рішення. Відпрацювання кейсів надало можливість учасникам розвивати здатність більш впевнено виконувати професійні завдання, розширювати власне розуміння та емпатійну реакцію до інших, зміцнювати впевненість у використанні власних ресурсів.

Наприкінці заходу учасники відзначили, що розбір кейсів, рефлексія, підтримка кожного в групі впливає на відношення до своєї професійної діяльності.

До відома: протягом 6 місяців відбувались групові зустрічі, що проходили у форматі європейської моделі супервізії.