28.11.2023 | 14:21

Тетяна Малик родом з Волноваського району Донецької області. Там жінка закінчила Донецький державний інститут житлово-комунального господарства за спеціальністю облік та аудит. Там вона жила мирним сучасним життям та працювала соціальним фахівцем у Маріїнському районному центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Але у 2022 році Тетяна разом з родиною вимушена була покинути свій дім і переїхати на Дніпропетровщину. Наразі жінка проживає у мальовничому селищі Царичанка.

Щоб зорієнтуватись на місцевому ринку праці та знайти роботу, переселенка звернулася по допомогу до фахівців Царичанського відділу Дніпровської філії Дніпропетровського ОЦЗ.

Тетяна активно співпрацювала зі своїм кар’єрним радником та охоче відвідувала заходи служби зайнятості, де і відбулось перше знайомство жінки з майбутнім роботодавцем. Саме тоді Тетяна зацікавила роботодавця своєю певністю та бажанням працювати, бути корисною суспільству.

Тож, на початку листопада Тетяна отримала роботу та була працевлаштована на посаду адміністратора до місцевого підприємця, який нещодавно отримав мікрогрант на розвиток власного бізнесу.

Роботу знаходить той, хто її шукає! А якщо не вдається, допоможе служба зайнятості.

Актуальні пропозиції роботи у телеграм-каналі: «Робота зараз: Державна служба зайнятості» https://t.me/worknowdcz, «Єдиному порталі» https://jobportal.dcz.gov.ua/ та нашому офіційному сайті.