13.08.2019 | 13:24

Сьогодні сучасний ринок праці потребує робітників з високим рівнем професійних компетенцій. Все частіше перед людьми, що втратили роботу, постають  питання: де і як можна отримати необхідні знання і вміння, яким чином здобути кваліфікацію, щоб бути затребуваним, мати гідну заробітну плату, знайти стабільність у своєму житті та відчути себе успішним.

Один із найсучасніших у Європі комплексів із виробництва насіння кукурудзи та соняшнику, який розташований на території Могилівської об’єднаної  територіальної громади – ТОВ «Маїсадур Семанс Україна», є партнером служби зайнятості.

У рамках впровадження Інституту «Консультанта Роботодавця», за сприяння Царичанської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості, з метою удосконалення наявних професійних знань, та навичок, 30 безробітних пройшли підвищення кваліфікації на базі Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості на замовлення сучасного потужного сільськогосподарського комплексу.

Здобуті вміння та навички допоможуть якісно виконувати свої посадові  на підприємстві – замовнику кадрів, що здійснює свою діяльність в галузі  сільського господарства.

У результаті домовленості з роботодавцем до кінця серпня місяця всі безробітні будуть працевлаштовані на ТОВ «Маїсадур Семанс Україна» на посади: водій навантажувача, оператор конвеєрної лінії, адміністративний помічник, водій автотранспортних засобів.