11.07.2019 | 14:57

10 липня 2019 року фахівці Верхньодніпровської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості провели для шукачів роботи ярмарок вакансій за участю представників Полку поліції особливого призначення Головного управління Національної поліції України у Дніпропетровській області (ППОП ГУ НПУ у Дніпропетровській області). У заході взяли участь 16 безробітних осіб.

В ході заходу інспекторка сектору кадрового забезпечення ППОП ГУ НПУ у Дніпропетровській області ознайомила безробітних з переліком вакантних посад в установі та надала вичерпну інформацію щодо порядку подання документів, етапів проходження конкурсу: проходження тестування, медичного обстеження та перевірки фізичної підготовки перед працевлаштуванням до органів виконавчої влади України. Також безробітні отримали інформацію щодо умов проходження служби, перспектив кар’єрного зростання та рівня грошового забезпечення.

«Працевлаштування незайнятих громадян на посаду поліцейського відбувається шляхом проходження конкурсу. Далі укладається контракт на проходження служби у поліції. Поліцейські мають можливість користуватися такими пільгами: отримання вищої юридичної освіти, безкоштовний проїзд у громадському транспорті, повне медичне забезпечення в закладах охорони здоров'я Міністерства внутрішніх справ України», – зазначила представниця ППОП ГУ НПУ у Дніпропетровській області.

Як результат, 2 безробітних осіб зацікавилися запропонованою роботою та виявили бажання пройти співбесіду безпосередньо в установі, де матимуть можливість отримати більше інформації про специфіку роботи поліцейського.