11.02.2019 | 16:18

В Інформаційно-консультаційному центрі Відділу надання соціальних послуг Соборного району Дніпровського міського центру зайнятості відбувся круглий стіл на тему: «Порядок видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці». У заході взяли участь представники Соборного районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області, Міської лікарні № 8 та КЗ «ДОКОЛ».

Начальник Відділу надання соціальних послуг Соборного району Дніпровського МЦЗ Людмила Шатохіна ознайомили присутніх з послугами служби зайнятості та ситуацією на ринку праці в м. Дніпро. Особливо присутніх зацікавила інформація про видачу ваучерів на навчання для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці.

«Ваучер - документ встановленого зразка, що дає особі право на перепідготовку, підготовку на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні, спеціалізацію, підвищення кваліфікації у навчальних закладах чи у роботодавця. Ваучер на навчання видається центрами зайнятості особам, які не зареєстровані в центрах зайнятості як безробітні, та відповідають певним вимогам», - наголосила Л.Шатохіна.

Вона розповіла про перелік професій та спеціальностей, за якими може здійснюватися навчання та ознайомила присутніх з вимогами Порядку видачі ваучера, стосовно осіб, яким він може бути виданий.

Наприкінці зустрічі сторони домовилися про необхідність визначення осіб, які бажають отримати ваучер й мають на це право, та про активізацію зусиль зі сприяння працевлаштуванню осіб з числа підопічних «Центр пробації» у Дніпропетровській області.