15.11.2023 | 15:00

Відбулась робоча зустріч керівництва Жовтоводського управління Кам’янської філії Дніпропетровського ОЦЗ з секретарем міської ради та учасницею проєкту Мінветеранів «Помічник ветерана».

Партнери обговорили питання взаємодії щодо підходів для розв’язання основних проблем ветеранів.

Фахівці управління проінформували, що служба зайнятості створює всі умови для якнайшвидшої адаптації та працевлаштування колишніх військовослужбовців.

Учасники заходу дізналися про урядову програму «єРобота», в рамках якої учасники та учасниці бойових дій, члени їх сімей, а також особи з інвалідністю внаслідок війни можуть подати заявку на отримання гранту від держави на старт чи розвиток власної справи; ваучери на навчання, які допомагають ветеранам пройти перепідготовку або підвищити кваліфікацію, аби адаптуватися на нових робочих місцях після участі у воєнних діях; порядок реалізації проєкту з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни у закладах професійно-технічної освіти служб зайнятості; компенсацію роботодавцям за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю.

У результаті зустрічі сторони домовились про спільну реалізацію активних програм зайнятості та окреслили перспективи розвитку взаємовідносин.