08.11.2018 | 15:30

В рамках проводження ефективної співпраці між службою зайнятості та службою з питань пробації 6 жовтня 2018 року в приміщенні Верхньодніпровського міськрайонного відділу філії Державної Установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області в місті Вільногірськ відбувся захід з питань надання соціальних послуг служби зайнятості особам, які були засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Під час проведення зустрічі Суб’єкти пробації отримали змістовну інформацію про послуги служби зайнятості, умови реєстрації у якості безробітних та перспективи працевлаштування.

Провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Вільногірської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості Анастасія Матійчук презентувала сучасні та оновлені послуги, які надає державна служба зайнятості, зокрема, у режимі он-лайн.

Також учасників ознайомили з наявними вакансіями та перспективами працевлаштування на підприємства міста та регіону. Крім того, А. Матійчук розповіла щодо можливості проведення професійної орієнтації, професійного навчання за направленням служби зайнятості з подальшим працевлаштуванням та участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

На кінець заходу усі бажаючі поставили запитання та переконались  у допомозі зі сторони державних органів у вирішенні їх життєво важливих питань працевлаштування та отримання соціальної допомоги.