14.01.2020 | 16:29

Сьогодні, 14 січня 2020 року, в Дніпропетровській обласній державній адміністрації, під головуванням заступника голови ОДА Ірини Грицай, проведений круглий стіл «Державні гарантії захисту осіб, що постраждали внаслідок збройного конфлікту та можливість їх реалізації в умовах реформи децентралізації».

Модераторами виступали представники ГО «Правозахисна Група «СІЧ». До участі були запрошені представники громадських ветеранських організацій учасників АТО/ООС, представники структурних підрозділів обласної державної адміністрації та виконавчих органів влади, які є суб’єктами надання соціально-правових послуг особам, що постраждали внаслідок збройного конфлікту.

На круглому столі була обговорена низка питань, що стосуються державних гарантій у сприянні працевлаштуванню, можливостей регіональних програм соціально-правового, медичного захисту, психологічної реабілітації та перспективи їх розвитку на рівні місцевих державних адміністрацій.

«Індивідуальна робота з кожним клієнтом, соціальний супровід під час та після працевлаштування – основні пріоритети служби зайнятості в роботі з цією категорією клієнтів», – зауважила начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню Дніпропетровського обласного центру зайнятості Тетяна Сальнікова.

За результатами круглого столу сторонами досягнута домовленість про надання інформаційних послуг з питань зайнятості та ринку праці учасникам АТО/ООС, що знаходяться на лікуванні у Дніпропетровському обласному госпіталі для ветеранів війни.

До відома: у 2019 році до Дніпропетровської обласної служби зайнятості звернулось 960 учасників АТО/ООС, з них 454 особи знайшли роботу за сприянням служби зайнятості, ще 23 – шляхом відкриття власної справи.