17.05.2018 | 15:41

Військовослужбовець — це безкорислива професія. Цим відважним людям завжди були притаманні такі риси, як: дисциплінованість, відданість, вірність своєму обов’язку й присязі, а також патріотизм, тобто любов до Батьківщини. Вони повинні в будь-який момент стати на захист свого народу та країни.

П’ятихатська районна філія Дніпропетровського ОЦЗ вже не один рік тісно взаємодіє з районним військовим комісаріатом. Як результат співпраці з початку року 2 пошукачів роботи підписали контракт на проходження військової служби.

Так, днями у приміщенні районної філії Дніпропетровського ОЦЗ відбувся ярмарок вакансій для підбору кандидатів з числа безробітних на проходження військової служби за контрактом.

«Служба в Збройних Силах України є нелегкою, але престижною і перспективною, вона поєднує в собі патріотичний вклад у захист та розвиток Батьківщини, а також дає стабільну основу для соціальної і економічної захищеності», – наголосив заступник військового комісара, начальник відділення комплектування Віталій.

У свою чергу, капітан військової частини А 1214, 121 окремого полку зв’язку Роман Камаєв розповів про історію та життя частини, презентував вакансії, за якими проводиться підбір претендентів на військову службу за контрактом. «Військовослужбовцям забезпечені належні умови для виконання службових обов'язків, виплачується гідна заробітна плата, гарантується отримання державних гарантій соціального захисту», - зазначив він.

Носити мундир неважко, а ось бути військовим за покликанням — справа не з легких. Така людина повинна бути доброю і чесною, справедливою і сильною духом. Життя військового повне стресів та емоційних потрясінь. Адже ситуації, в яких вони опиняються, бувають різними, і їм, як і всім людям у світі, нелегко бачити горе й страждання інших. Психологічно не кожна людина готова до цього.

За широкими спинами військовослужбовців — рідна країна, мир в якій вони постійно бережуть.