07.06.2024 | 16:25

Популяризуємо українське. Підтримуємо бізнес. Робимо економіку стійкішою. Все це про економічну платформу «Зроблено в Україні».

У рамках даного проєкту в Дніпрі провели конференцію «Розвиток потенціалу регіону у галузі легкої промисловості 2.0». Зустріч об’єднала виробників, підприємців, представників влади та громадських організацій.

Серед запрошених гостей – директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова та Криворізької філії ОЦЗ Лариса Шевченко.

Говорили про новітні інструменти та проєкти підтримки бізнесу, експортні можливості та інструменти для підприємств легкої промисловості в регіоні, підвищення якості підготовки робітничих кадрів відповідно до сучасних вимог роботодавців.

Служба зайнятості презентувала роботу офісів «Зроблено в Україні», які надають змогу залучити до програм державної підтримки якомога більше місцевих бізнесів. Адже офіси – це інклюзивний простір, де підприємці можуть дізнатися більше про умови та зареєструватися для участі в програмах державної та регіональної підтримки, пройти навчання з відкриття або розвитку власної справи в рамках «єРобота», навчитися оформлювати грантові заявки, а також отримати кваліфіковану допомогу у взаємодії з державними органами, банками та іншими інституціями.

Учасники дізнались й про інші послуги Служби, які дають значний поштовх для бізнесу – компенсації за працевлаштування окремих категорій населення; ваучери на навчання працівників, кваліфікована допомога із пошуком та підготовкою кадрів тощо.

Долучайтеся до ініціативи «Зроблено в Україні»! Разом відбудуємо економіку та підтримаємо наших виробників!