27.07.2020 | 13:07

Протягом липня спеціалісти Покровської міської філії Дніпропетровського ОЦЗ брали участь у низці вебінарів «Формування та розвиток навичок конструктивної взаємодії», які провела обласна служба зайнятості.

Фахівці працювали над розвитком навичок ефективного спілкування та вчилися діяти спільно.

Учасники вивчали засоби конструктивного спілкування, відпрацювали навички безоціночного спілкування; навчалися формулювати «Я-повідомлення» у повсякденному спілкуванні. Знайомились з поняттям та функціями саморегуляції, а також виконали прості вправи, які в межах робочого простору допомагають швидко усунути емоційну напруженість та підвищити власну активність.

«Спілкування безумовно впливає на професійну діяльність – від умінь фахівців спілкуватися, встановлювати психологічний контакт та поводитися у конфліктних ситуаціях, часто залежить загальна ефективність діяльності. Формат цього навчання інший, незвичний, більш спрямований на психологічну допомогу, щоб у подальшому ефективніше працювати», –зауважила під час заходу начальник відділу організації профорієнтації Дніпропетровського обласного центру зайнятості Ганна Коренькова.

Попереду – проведення низки вебінарів з розвитку навичок конструктивного спілкування для фахівців інших міських та районних філій Дніпропетровської ОЦЗ .