23.02.2021 | 15:15

З метою підвищення правової обізнаності безробітних громадян фахівці Відділу надання соціальних послуг у Софіївському районі Криворізького міськрайонного центру зайнятості (Відділ) організували зустріч клієнтів з представником Криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Захід відбувся в актовій залі Софіївської районної державної адміністрації за участю 15 осіб.

Начальник Відділу Вікторія Турівна обговорила з учасниками тенденції розвитку ринку праці регіону, зробила акцент на важливості легальної зайнятості та попередила про негативні наслідки неофіційного працевлаштування.

Заступник начальника відділу просвітництва Криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталя Кожемяка приділила увагу земельній реформі: розповіла присутнім про умови договору оренди земельних ділянок, підстави та процедуру розірвання договору оренди, поновлення та внесення змін, укладання договору купівлі-продажу землі. Ознайомила з сучасними електронними сервісами, які стануть у нагоді власникам земельних ділянок.

Учасники заходу були проінформовані про види шахрайства та дізналися, як не потрапити у «пастку» до непорядних роботодавців. А також отримали професійні поради із складання документів правового характеру.

Наприкінці зустрічі безробітні отримали буклети та брошури з корисною інформацією, мали можливість поставити свої запитання та індивідуально проконсультуватися з фахівцем у галузі права.