оп
15.05.2019 | 13:51

Дніпропетровська служба зайнятості продовжує інтерактивний  профорієнтаційний проект «Професія поряд», що презентує навчальні заклади Дніпра школярам області за допомогою Skype.

На черговій зустрічі, 14 травня 2019 року, Дніпропетровська обласна служба зайнятості презентувала Університет митної справи та фінансів для 91 учня 9-11 класів міста Новомосковськ, Петропавлівського, П’ятихатського та Покровського районів області.

Відповідальний секретар приймальної комісії, кандидат економічних наук, доцент кафедри державних місцевих та корпоративних фінансів Ольга Григораш розповіла, що Університет митної справи та фінансів має п'ять факультетів (управління, інноваційних технологій, юридичний, фінансовий та економіки, бізнесу та міжнародних відносин ), 22 кафедри і 11 лабораторій.

«В університеті навчають за 23 спеціальностями. Викладачі – це висококваліфіковані фахівці, зокрема: 146 кандидатів наук та 41 доктор наук. Замовниками кадрів навчального закладу є Міністерство фінансів, Міністерство юстиції, Державна фіскальна служба, підрозділи фінансової інспекції, казначейства. Університет митної справи та фінансів готує кадри для банків, страхових компаній, приватних підприємств», - наголосила О.В. Григораш.

В університеті створено багато профільних центрів та шкіл: юного фінансиста, митника, банкіра.

До того ж, студенти університету мають можливість навчатися за кордоном в рамках співпраці з навчальними закладами Польщі та Кореї, за умови володіння іноземною мовою.

Також школярів запросили відвідати музей митної справи Університету, єдиний в Україні, створений з конфіскатів, які були вилучені під час роботи.

Учасникам SKYPЕ-зустрічі відповіли на всі питання та надали контакти для подальшого спілкування. Найбільше учні цікавились пільгами стосовно вступу до закладу, вартістю навчання, розміром стипендії, оплатою гуртожитку, перспективами працевлаштування та заробітною платою молодих спеціалістів.

«Попереду літо - найгарячіша пора для вступників. Впевнені, що школярі отримали не лише корисну інформацію про навчальний заклад, а й максимум інформації про стратегію вступу на бюджет», - наголошують у Дніпропетровському обласному центрі зайнятості.