07.09.2018 | 14:03

В рамках прес-туру, який організував відділ рекрутингу Дніпровського міського центру зайнятості, 6 вересня 2018 року відбулась робоча зустріч директора Дніпровського міського центру зайнятості Юрія Ніколаєва з генеральним директором ТОВ «ТАКТ» Юрієм Майстренко та презентація діяльності підприємства шукачам роботи.

Мета заходу – організувати план спільних дій в напрямку доукомплектування підприємства, яке є найбільшим металосервісним центром в Україні з власними виробничими потужностями на актуальні вакансії ТОВ «ТАКТ», а саме: «стропальник», «плавильник металу та сплавів», «токар», «слюсар-ремонтник», «електромонтер», «водій автотранспортних засобів категорії Е», «електрик цеху».

В рамках двосторонньої зустрічі її учасники визначалися зі стратегією подальшої спільної роботи щодо оперативного підбору кадрів на актуальні вакансії підприємства серед безробітних, які перебувають на обліку.

У ході зустрічі з представниками служби зайнятості Юрій Мартинюк зауважив: «Наша компанія – надійний та відповідальний роботодавець. Підприємство має сучасну матеріально-технічну базу, розвинену соціальну сферу – все необхідне для комфортної трудової діяльності працівників».

Після короткої екскурсії захід було розділено на дві частини, в першій – в форматі Дня відкритих дверей  безробітні відвідали виробничі цехи ТОВ «ТАКТ», а в другій – керівники установ провели робочу зустріч.

«Щоб оперативно та якісно здійснити підбір кадрів для певного  підприємства – треба його побачити і відчути специфіку виробництва.  ТОВ «ТАКТ» є потужним та ринкоутворюючим підприємством Дніпра, тому його доукомплектування є пріоритетним завданням роботи Дніпровського міського центру зайнятості», – підкреслив під час робочої зустрічі Юрій Ніколаєв.

  У ході зустрічі сторони проаналізували спільні досягнення в напрямку доукомплектування роботодавця кадрами, а саме: проходження навчання безробітних за дуальною формою на базі підприємства, та окреслили пріоритети спільної роботи на майбутнє. Зокрема, обговорили план дій щодо оперативного підбору кадрів на 20 актуальних вакансій.

За результатами проведеного заходу з 11 безробітних осіб, які взяли участь у прес-турі, 6 зацікавилися працевлаштуванням, ще 2 шукачів роботи запросили на проходження другого етапу співбесіди відразу після екскурсії.