27.11.2023 | 17:01

У рамках попередньо підписаного Меморандуму про співпрацю відбулась робоча зустріч директора Дніпропетровського ОЦЗ Вікторії Кузнецової з керівником ГО «Ангел дитинства» Наталією Алексєєвою.

Партнери обговорили співпрацю у напрямку реалізації проєкту «Інклюзивний бізнес – здорове суспільство», який спрямований на працевлаштування та зайнятість молоді, людей з інвалідністю та їх родин.

Вікторія Кузнецова поінформувала, що служба зайнятості готова надавати допомогу в межах своєї компетенції, зокрема сприяти працевлаштуванню окремих категорій безробітних, у тому числі з використанням механізмів фінансової підтримки роботодавців.

Вона зауважила, що для пристосування робочих місць під працевлаштованих осіб з інвалідністю I та II груп служба зайнятості реалізує механізм надання роботодавцям компенсації фактичних витрат на облаштування таких робочих місць.

Далі під час зустрічі презентовано урядову програму «єРобота», яка не лише стимулює розвиток підприємництва, а й покращує ситуацію на ринку праці, оскільки обов'язковою умовою надання грантів є створення нових робочих місць. Даною програмою можуть скористатись мешканці ОТГ області, у т.ч. молодь, люди з інвалідністю та їх родини і отримати мікрогрант у розмірі до 250 тисяч гривень на створення або розвиток власної справи. Фахівці служби зайнятості зазначили, що готові надавати всім охочим інформаційну підтримку та допомогу у питанні започаткування та ведення власного бізнесу.

Окрему увагу партнери приділили питанню організації навчання за допомогою ваучера, який дає можливість людям з інвалідністю пройти перепідготовку перепідготовки за робітничою професією, підвищити кваліфікацію або отримати другу вищу освіту.

Результатом зустрічі стала домовленість про подальшу співпрацю та розроблення плану спільних інформаційно-консультаційних заходів.