22.07.2021 | 14:53

У Верхньодніпровській районній філії Дніпропетровського ОЦЗ відбулася спільна підсумкова нарада з представниками Відділу з питань додержання законодавства про працю у Кам’янському регіоні Управління з питань праці ГУ Держпраці у Дніпропетровській області (Відділ) з питань визначення спільних дій щодо легалізації тіньової зайнятості на територіях Верхньодніпровської та Верхівцевської ОТГ.

Директорка Філії Наталія Чопенко проінформувала присутніх про стан ринку праці у районі, динаміку відкриття нових суб’єктів господарювання та створення нових робочих місць. Відмітила значення взаємодії служби зайнятості з Держпрацею у питанні забезпечення трудових гарантій найманих працівників.

Начальник Відділу Віктор Міщук розповів про результати інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо переваги задекларованої праці та ризики неоформлених трудових відносин для працівників і роботодавців, яка проводилась за участю представників служби зайнятості.

За результатами наради вирішено продовжувати спільну роботу щодо зниження рівня незадекларованої праці у рамках виконання Національного плану на 2021 рік за участі представників зацікавлених державних органів, служби зайнятості та соціальних партнерів.