19.12.2017 | 10:00

Днями у Павлоградському міськрайонному центрі зайнятості відбувся профінформаційний семінар для осіб віком від 45 років. Головною метою заходу було інформування слухачів про заходи служби зайнятості щодо сприяння працевлаштуванню, формування уявлення про перспективи професійної самореалізації, а також інформування учасників семінару про зміни у пенсійному законодавстві.

До проведення семінару були запрошені співробітники Пенсійного фонду у Павлоградському районі.

Учасників заходу поінформували про тенденції на сучасному ринку праці, державні гарантії у сфері зайнятості населення, основні заходи активної політики зайнятості: профнавчання, працевлаштування, громадські роботи та інші роботи тимчасового характеру, відкриття власної справи. Фахівці служи зайнятості презентували корисні веб-ресурси для пошуку роботи та розміщення резюме, зауважили на можливості використання новітніх електронних сервісів служби зайнятості, пошуку роботи за допомогою порталу служби зайнятості «Труд».

Фахівці центру зайнятості підкреслили, що підприємства потребують професіоналів, а шукачі роботи старші за 45 років мають досвід роботи. Головне – грамотно шукати роботу, бути впевненим у своїх силах і професійних навичках, не забувати підтримувати свій імідж. Вік стає бар'єром на шляху отримання роботи тільки тоді, коли сам претендент сприймає його як перешкоду. Але його можна розглядати і як додатковий професійний ресурс.

Учасники семінару отримали роз’яснення від фахівців Пенсійного фонду щодо визначення права на призначення пенсії, консультації про терміни звернення до Фонду, інформацію щодо здобутого страхового стажу, особливостей підтвердження пільгового стажу.

Спеціаліст Пенсійного фонду пояснила, що кожен працюючий має можливість одержати інформацію щодо нарахованої заробітної плати, щомісячного розміру сплачених внесків до Пенсійного фонду України, страхового стажу в управлінні Пенсійного фонду за місцем проживання.