23.01.2024 | 17:32

Директор Дніпропетровського ОЦЗ Вікторія Кузнецова провела робочу зустріч з радником голови з питань соціального захисту та ветеранської політики ДніпроОВА Валентиною Гарбузюк.

Обговорили дуже важливе питання на сьогодні – підтримку внутрішньо переміщених осіб, їх працевлаштування, програми сприяння зайнятості, в тому числі з професійного навчання та сприяння розвитку малого та середнього бізнесу.

Вікторія Кузнецова презентувала роботу служби зайнятості з новими мешканцями області та розповіла про зміни в підходах обслуговування як шукачів роботи, так і роботодавців. Валентина Гарбузюк поділилася досвідом щодо використання інструментів та засобів підтримки ВПО.

Під час ділового спілкування партнери розробили спільні заходи щодо забезпечення зайнятості переселенців, в тому числі шляхом надання ваучерів, сприяння розвитку підприємницької ініціативи та реалізації компенсаційних механізмів для підтримки роботодавців.

Наприкінці зустрічі керівниці обговорили нюанси організації спільної роботи про інформування ВПО щодо діяльності служби зайнятості та всі активні програми, які ми реалізуємо.

Кожен, хто звертається до служби зайнятості, має отримати допомогу в побудові траєкторії своєї кар’єри.