17.04.2018 | 08:49

В рамках співпраці з Томаківським районним відділом Південно-Східного міжрегіонального управління виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції (Відділ) та на його запрошення відбулася інформаційна зустріч фахівців Томаківського районного центру зайнятості із засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. У заході взяли участь начальник Відділу, капітан внутрішньої служби Юлія Пархомик та 6 засуджених осіб.

«Більшість підоблікових осіб не мають постійної офіційної роботи та проживають за рахунок тимчасових заробітків або допомоги рідних. Тому інформаційна допомога фахівців служби зайнятості, зокрема, про необхідність оформлення легальних трудових відносин з роботодавцями дуже актуальна та корисна», - зазначила капітан внутрішньої служби Юлія Пархомик.

Провідний фахівець з питань зайнятості Томаківського РЦЗ Наталя Костюк ознайомила з послугами служби зайнятості, а саме: сприяння у працевлаштуванні, отримання додаткового заробітку шляхом участі в громадських роботах та роботах тимчасового характеру, професійна підготовки, перепідготовка та підвищення кваліфікації за професіями, що користуються попитом на сучасному ринку праці, отримання інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг. Також учасників зустрічі інформували  про актуальні вакансії та професії, що користуються попитом та потрібні роботодавцям сьогодні.

В кінці заходу Наталя Костюк відповіла на питання, що найбільше хвилювали засуджених осіб, зокрема, як здобути актуальний фах, перспективи знайти роботу за наявною професією, особливості проходження першої співбесіди з потенційним роботодавцем.

Надана інформація стане корисною та допоможе такі категорії громадян у подальшому житті.