16.11.2023 | 16:14

Що робити роботодавцю, аби максимально оперативно знайти потрібного спеціаліста? Правильно, звернутися до рекрутера служби зайнятості!

Наші рекрутери є експертами ринку праці: знають, де знайти вакансії та шукачів роботи, здійснюють підбір кандидатів, виходячи з потреб роботодавця.

У співпраці з фахівцями-рекрутерами працедавець без зайвих клопотів, безкоштовно та максимально швидко знайде собі кваліфікованого працівника.

Вони знайдуть претендента на робоче місце не лише у базі даних офіційно зареєстрованих безробітних, а й серед інших пошукачів на вільному ринку праці.

Ще одна перевага: роботодавцю не потрібно витрачати час на відбір кандидатів із великої кількості охочих, адже попередню співбесіду рекрутери проведуть самі.

За вашим бажанням служба зайнятості організує скайп-співбесіду з потенційними кандидатами на посаду.

Рекрутери служби зайнятості активно співпрацюють із сайтами пошуку роботи, на яких розміщуються актуальні вакансії та отримують відгуки шукачів роботи. Також пропозиції роботи оперативно поширюються через соціальні мережі Facebook та Instagram.

Отож, якщо ви шукаєте роботу чи працівників, але не маєте можливості щоденно моніторити велику кількість інформаційних ресурсів, звертайтеся до служби зайнятості – рекрутери робитимуть це для вас цілком безкоштовно!

Так, з початку року про наявність вільних робочих місць службу зайнятості поінформували майже 6000 роботодавців Дніпропетровщини. Кількість вакансій, заявлених роботодавцями, становила майже 26 000. Станом на 1 листопада 2023 року у базі даних служби зайнятості області налічувалося майже 4400 вакансій. Крім того, містилася інформація про 500 пропозицій роботи, отриманих з інших джерел.