14.02.2020 | 11:19

13 лютого 2020 року в ефірі Радіо «Дніпро» (обласне радіо), у передачі «Тема дня», провідний фахівець відділу організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості Дніпропетровського обласного центру зайнятості Олена Бобир розповіла слухачам про «Надання послуг клієнтам за рекрутинговим підходом в службі зайнятості».

Під час ефіру Олена ознайомила слухачів із суттю рекрутингу та його функціями, які полягають у пошуку спеціаліста, професійні та особисті характеристики якого відповідають вимогам роботодавця.

Розповідаючи про досвід роботи рекрутерів Дніпропетровської обласної служби зайнятості, Олена Анатоліївна зазначила, що процес підбору персоналу починається з детального опису вакансії і аналізу її на адекватність ситуації, що склалася на ринку праці та у роботодавця.

«Успіх бізнесу роботодавця визначають якісно підібрані працівники, які володіють відповідними компетенціями. Саме правильний відбір кандидата може допомогти у збільшенні продуктивності і прибутку працедавців. У свою чергу, неправильний відбір персоналу сприяє збільшенню плинності кадрів, виявленню конфліктів в команді, демотивації співробітників, погіршенню ефективності роботи компанії, а також зростанню кількості некваліфікованих фахівців, що має прямий вплив на ділову репутацію роботодавця на ринку праці. Все це може викликати високу нестабільність у бізнесі», – зауважила Олена Бобир.

Коментуючи вагомість та особливість індивідуального підходу до кожного потенційного працівника, фахівець детально зупинилась на методах оцінки та відбору кандидатів, а саме: резюме, рекомендації, соціальні мережі, завдання, тести, анкети, портфоліо, телефонний скринінг.

Завершуючи свій виступ Олена Анатоліївна надала слухачам поради щодо побудови ефективної самопрезентації та розповіла, яким має бути ідеальний працівник на думку роботодавця.

«Сьогодні роботодавці висувають нові вимоги до потенційних працівників. Для претендентів на роботу замало бути компетентними та професійними, працедавці шукають ініціативних та креативних працівників з високою мотивацією на успіх», – підсумувала О. Бобир.