04.08.2020 | 11:03

У період дії карантину Уряд країни докладає максимум зусиль для збереження робочих місць та фінансової підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва і фізичних осіб – підприємців, які є застрахованими особами. Саме з цією метою запроваджений механізм надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину, відповідно до статті 47-1 Закону України «Про зайнятість населення» та Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженому постановою КМУ №306 від 22.04.2020 (зі змінами).

Четвертий місяць поспіль Дніпропетровська обласна служба зайнятості працює в напрямку надання допомоги по частковому безробіттю роботодавцям за найманих працівників та фізичним особам - підприємцям.

Так, завдяки урядовій підтримці у Дніпропетровському регіоні збережено майже 19 тисяч робочих місць.

Фінансову допомогу держави отримали понад 1 тисячі роботодавців для виплати допомоги близько 10.7 тис. найманим працівникам та майже 8 тисяч фізичних осіб – підприємців, які є застрахованими особами.

Щодня на адресу Дніпропетровського обласного центру зайнятості надходять численні подяки від представників бізнесу, які вже отримали допомогу по частковому безробіттю на період карантину та від фізичних осіб – підприємців.

За цей час надійшло понад 100 листів зі словами вдячності за своєчасне і якісне забезпечення виконання функцій держави щодо підтримки малого і середнього бізнесу в період карантину.