24.01.2023 | 13:51

Сьогодні заступник директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Валерій Дудник з робочим візитом відвідав місто Павлоград.

В рамках робочої поїздки він завітав до Павлоградської міської ради, аби зустрітись з міським головою Анатолієм Вершиною та головою Павлоградської районної військової адміністрації Сергієм Рублевським.

У діловій та конструктивній атмосфері поспілкувались на різноманітні теми, зокрема Валерій Дудник презентував очільникам послуги служби зайнятості з урахуванням змін в чинному законодавстві.

Він повідомив, що з початку воєнних дій служба зайнятості максимально спростила та автоматизувала ряд послуг, запровадила нові сервіси та працювала над реалізацією урядових програм, спрямованих на працевлаштування та розвиток підприємництва.

Також зауважив, що служба зайнятості розвиває співпрацю з учасниками ринку праці в питаннях підбору персоналу, в тому числі шляхом організації професійної підготовки за дуальною формою навчання; пропонує громадянам отримати ваучер на навчання, який допоможе опанувати нову професію або спеціальність.

«У 2023 році служба зайнятості продовжує удосконалювати активні програми зайнятості для підвищення конкурентоспроможності безробітних на ринку праці», - зауважив В.Дудник.

Керівники обговорили участь служби зайнятості у реалізації програми щодо надання мікрогрантів на створення або розвиток власної справи; професійне навчання ветеранів війни – учасників бойових дій на короткотермінових курсах в ЦПТО ДСЗ; організацію та проведення громадських робіт в умовах воєнного стану відповідно потреб територіальних громад та механізм залучення до цього виду робіт працездатного населення, в тому числі з числа безробітних.

Сергій Рублевський відзначив позитивний досвід співпраці фахівців Павлоградського міськрайонного центру зайнятості з об'єднаними територіальними громадами.

Окремо Валерій Дудник проінформував, що у ході реорганізації державної служби зайнятості вже погоджено створення Павлоградської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості, до складу якої увійде Тернівський відділ та Юр’ївський сектор. Керівником новоствореної філії Дніпропетровського ОЦЗ призначено Валентину Дробот, яка наразі очолює Павлоградський міськрайонний центр зайнятості.

Анатолій Вершина та Сергій Рублевський висловили рішучість розширювати й надалі поглиблювати співробітництво зі службою зайнятості.