22.09.2023 | 11:47

Збройна агресія росії змусила мільйони українців покинути свої домівки в пошуках безпеки всередині країни. Влаштуватися на новому місці та набути статус внутрішньо переміщеної особи допомагає місцева влада, а вирішити питання з роботою – служба зайнятості.

Наша служба надає переселенцям широкий спектр соціальних послуг з урахуванням їхніх можливостей, побажань та професійного досвіду, зокрема підтримує підприємницькі ініціативи ВПО.

У рамках реалізації урядового проєкту «єРобота» служба зайнятості супроводжує грантову програму, якою можуть скористатись ВПО, та отримати мікрогрант на створення або розвиток власної справи.

Отримати кошти можуть як підприємці-початківці, так і люди, що вже мають досвід у бізнесі.

Подати заявку на отримання мікрогранту можна на порталі Дія. Розмір гранту визначається відповідно до запиту заявника, але не менше 50 тис. грн, а за умови створення не менше двох робочих місць – 250 тис. грн.

Рішення про надання мікрогранту приймає Державний центр зайнятості на основі інформації уповноваженого банку, яка включає оцінку бізнес-плану та результати перевірки ділової репутації отримувача, а також оцінку співбесіди з отримувачем, проведеної обласним центром зайнятості.

Довідково: за час дії урядової програми 37 ВПО отримали можливість створити новий або ж розширити вже діючий бізнес.

 

«Гаряча лінія» Дніпропетровського обласного центру зайнятості – (067)-744-54-80.

Телеграм-канал Підтримка ДСЗ Дніпро – https://t.me/Pidtrumka_DCZ_DNP.

Наразі як ніколи важливо підтримувати країну!