21.11.2023 | 13:23

Труднощі з пошуком роботи – найчастіша проблема внутрішньо переміщених українців, яким довелося через війну будувати своє життя на новому місці. Евакуювавшись з Бахмуту до Підгородненської міської територіальної громади, що на Дніпропетровщині, Надія Жук перший час перебувала в стресовому стані та проходила адаптаційний період.

У вересні цього року Надія Олександрівна звернулась до Дніпровського управління Дніпровської філії Дніпропетровського ОЦЗ за підтримкою та допомогою у пошуку роботи. Фахівці надали безробітній повний спектр соціальних послуг: провели процедуру профілювання, розробили індивідуальний план працевлаштування з детальними інструкціями.

Врахувавши життєві обставини та попередній досвід роботи клієнтки, кар’єрна радниця порекомендувала розглянути вакансії підприємств, які розташовані недалеко від місця її проживання. Жінка дослухалась до порад та обрала посаду, яку вже раніше обіймала – продавця-консультанта у будівельно-господарському гіпермаркеті.

На початку жовтня Надія Жук приєдналася до колективу «ТОВ Епіцентр», де за короткий час зарекомендувала себе професійною та дисциплінованою працівницею.

«Відповідальна, працьовита, доброзичлива до клієнтів та колег», – так відгукується про пані Надію її роботодавець, а вона в свою чергу каже, що робота стала для неї «рятівним колом».