Останнім часом на ринку праці Дніпропетровської області спостерігається тенденція збільшення кількості вакансій. Свідченням цього є звернення роботодавців до служби зайнятості за сприянням у підпорі кваліфікованих кадрів.
Так, на замовлення роботодавців міста – 8-го прикордонного загону Державної прикордонної служби України та ПрАТ «Камет-Сталь», фахівці Кам’янської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості провели ярмарок вакансій.
Учасниками заходу стали 18 шукачів роботи.
Присутніх поінформували про напрямки діяльності підприємств і презентували актуальні вакансії, зокрема кухаря та фельдшера. Також безробітних ознайомили з умовами, графіком роботи і вимогами до претендентів на заявлені вакансії та звернули увагу на соціальні гарантії.
Зацікавлені у працевлаштуванні безробітні мали можливість індивідуально проконсультуватися з представниками працедавців та надати свої резюме.
Результат – 6 пошукачів були запрошені на співбесіду.