13.06.2017 | 11:25

В рамках співпраці з соціальними партнерами та з метою своєчасного інформування роботодавців про зміни в законодавстві у Верхньодніпровському районному центрі зайнятості відбувся спільний семінар на тему: «Зміни в чинному законодавстві».

У заході взяли участь представники соціальних державних фондів, Управління соціального захисту населення Верхньодніпровської РДА та 62 суб’єктів господарювання Верхньодніпровського району.

Серед питань, розглянутих на семінарі, була інформація про послуги служби зайнятості для роботодавців, порядок вивільнення працівників, вимоги чинного законодавства щодо соціальних гарантій працівникам та відповідальність роботодавця за порушення законодавства про зайнятість. Також детально було розглянуте питання профілактики страхових випадків, які виникають через бухгалтерські помилки. Увага бухгалтерів, присутніх на семінарі, була зосереджена на коректності заповнення звітності до ДФС та відповідності даних звіту первинним документам - наказам про прийняття та звільнення працівника. Представникам роботодавців наголошено на необхідності подання до центру зайнятості інформації про вакансії та заплановане масове вивільнення.

З інформацією про зміни до порядку призначення та надання житлових субсидій, ведення реєстру застрахованих осіб, легалізації заробітної плати, порядку видачі та оформлення листків непрацездатності та інше виступили представники Управління соціального захисту населення Верхньодніпровської РДА, виконавчих дирекцій фондів соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та з тимчасової втрати працездатності.

В процесі обговорення роботодавці отримали відповіді на питання, що їх найбільше цікавили, подякували за проведену зустріч та висловили побажання щодо їх проведення в подальшому.