оп
14.05.2019 | 16:31

Вибір професії – важливий крок в житті учнівської молоді. Кожен прагне мати цікаву роботу, гарний заробіток, можливість реалізувати власний потенціал, побудувати кар’єру.

Нещодавно з метою інформування учнів про відповідальність за своє професійне майбутнє фахівці Вільногірської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості (Філії) провели серію уроків «Як обрати професію?» для 52 учнів восьмих класів Вільногірської ЗОШ №4.

Фахівець з профорієнтації Філії Наталія Бондаренко розповіла учням про те, як зорієнтуватися у складному лабіринті професій, уникнути помилок і розчарувань при виборі професій. Під час уроків діти дізналися про існуючі типи професій, класифікованих за предметом праці. Разом опрацьовували основну формулу вибору професії «Хочу – Можу – Треба», класифікували професії за приналежністю до однієї з п’яти груп, розбирали ситуації, що стосуються професійного вибору.

Також школярам презентували Платформу профорієнтації та розвитку кар’єри державної служби зайнятості. «За її допомогою учні можуть визначити свої професійні схильності, а також пройти безкоштовне онлайн-тестування. Це гарантує високу результативність діагностики та максимально приближений професійний вибір для людини, яка проходить тестування», - наголосила Н.Бондаренко.

Також школярі переглянули профорієнтаційні відеоролики, які змістовно розкривають професії.

На завершення зустрічі діти отримали буклети з інформацією про послуги служби зайнятості, а профконсультант Філії запросила всіх бажаючих на індивідуальні консультації і зауважила: «Вибір професії – відповідальний крок, який треба зробити усвідомлено. Фахівці служби зайнятості завжди готові прийти на допомогу в питаннях вибору свого професійного шляху».