оп
12.06.2019 | 13:50

Фахівці відділу активної підтримки безробітних Дніпровського міського центру зайнятості протягом навчального року готують школярів до свідомого вибору професії, а влітку працюють у цьому напрямку з учнями, які відпочивають у пришкільних дитячих оздоровчих таборах.

11 червня 2019 року фахівець з профорієнтації Дніпровського міського центру зайнятості Єлизавета Марохіна провела інтерактивний профорієнтаційний захід розважального характеру на тему: «Всі професії важливі та потрібні». У заході взяли участь 70 відпочивальників пришкільного табору «Усмішка», що діє на базі Комунального закладу освіти «Навчально-виховний комплекс №59» ДМР.

Подорожували світом професій вихованці трьох загонів табору: «Бджілка», «Фіксики» та «Живчики». Беручі участь у різноманітних конкурсах, дидактичних іграх, інформаційних та творчих завданнях малеча мала змогу побувати в ролі представників різних професій. Учні згадали чимало приказок та прислів’їв про працю, розв’язували загадки про різноманітні професії та знаряддя праці. Кожен учасник заходу мав змогу проявити свою активність та ініціативність, зробивши ще один крок у розмаїття світу професій.

Найбільший інтерес хлопці та дівчата проявили до ігор «Будівельник» та «Стиліст», під час яких мали можливість проявити власні професійні здібності, отримати максимально повне уявлення про зазначені професії. Також дітки з великим задоволенням розфарбували розмальовки представників тих професій, які їх цікавлять, та за якими вони мріють працювати у майбутньому: лікар, вчитель, художник, юрист, перукар, водій, модельєр та інші.

«Під час заходів діти дізналися багато нового та цікавого про світ професій, мали змогу позмагатися та гарно провести час. Впевнені, що й надалі подібні «подорожі» у світ професій стануть бажаними, корисними та приємними для школярів», - зауважила Є.Марохіна.