02.12.2019 | 16:22

З метою інформування учнівської молоді про різноманіття професій, які є затребуваними на сучасному ринку праці фахівці Дніпропетровської обласної служби зайнятості систематично проводить профорієнтаційні КВЕСТи «Я-PROFI», в форматі яких діти відвідують місцеві підприємства.

Так, фахівці Відділу надання соціальних послуг у Криничанському районі Кам’янського міського центру зайнятості (Відділ) провели КВЕСТ «Я-PROFI» для учнів 9-11 класів КЗ «Криничанська СЗШ I-III ступенів №2», де знайомили школярів з професіями органів виконавчої влади.

Перша частина КВЕСТу пройшла у форматі профорієнтаційного уроку, де діти отримали чимало корисної інформації та порад щодо вибору майбутньої професії та ознайомилися зі спеціальностями , які є актуальними на ринку праці Дніпропетровського регіону. За допомогою профорієнтаційного тестування хлопці та дівчата визначили сферу діяльності, яка відповідає їхнім інтересам, нахилам та здібностям.

Цікавинкою цієї часитни заходу стала онлайн мандрівка засобами «SKYPE - зв’язку» до кращого учбового закладу в галузі права – Дніпропетровським державним університетом внутрішніх справ.

У другій частині КВЕСТу «Я-PROFI» школярі складали професіограми таких професій: поліцейський, слідчий, водій автотранспортних засобів, диспетчер та вирушили на професіографічну екскурсії до Криничанського відділення поліції Кам’янського ВП ГУНП в Дніпропетровській області.

Під час зустрічі з поліцейськими діти дізналися про специфіку роботи слідчо-оперативних груп, порядок реєстрації повідомлень та заяв стосовно правопорушень, а також почули про цікаві випадки із професійного життя патрульних поліцейських.

По закінченню заходу фахівці Відділу побажали школярам успішного професійного самовизначення та запропонували скористатися веб-платформою державної служби зайнятості «Моя професія: консультаційна мережа», що допоможе у професійному самовизначенні.