оп
12.06.2019 | 14:49

В приміщенні Тернівської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості (Філія) відбулася робоча зустріч директора філії Наталії Підласої та провідного інспектора Павлоградського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Дніпропетровській області Юлії Марецької. Основна мета зустрічі – спільна робота двох установ щодо сприяння зайнятості та соціалізації засуджених, які знаходяться на обліку у «Центрі пробації».

Під час зустрічі учасники обговорили нагальні питання подальшої співпраці, спрямованої на надання допомоги у працевлаштуванні особам, засудженим до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, а також підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці.

«Особи, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню», - зазначила Н.А. Підласа.

У свою чергу, фахівець відділу пробації зазначила: «Завдяки співпраці зі службою зайнятості особам, засудженим до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, буде набагато легше влитися у трудове життя, інтегруватися на ринок праці та покращити свій фінансовий стан».

Наприкінці зустрічі учасники обговорили план спільних дій та проведення ряду спільних заходів.