09.10.2019 | 14:04

Дніпропетровська обласна служба зайнятості продовжує роботу у профорієнтаційному проєкті під назвою: «Професія поряд», яка полягає в skype-презентаціях навчальних закладів міста Дніпро школярам регіону.

8 жовтня 2019 року пройшли п’ять skype-зустрічей 192 учнів 9-11 класів із представниками багатопрофільного потужного державного вищого навчального закладу міста Дніпро - Українського державного хіміко-технологічного університету (УДХТУ). До участі долучились загальноосвітні школи міст Покрова та Нікополя, П’ятихатського, Широківського, та Магдалинівського районів Дніпропетровської області.

Представники навчального закладу поінформували школярів про зміни в умовах вступу до вищих навчальних закладів у 2020 році. Учасники Skype-зустрічей дізналися про факультети та спеціальності, які можна здобути в університеті, отримали рекомендації щодо вибору предметів для ЗНО.

Найсильніше школярів зацікавила інформація про паралельний бакалаврат та можливість отримати подвійні дипломи, адже УДХТУ має багато спільних проектів з ВУЗами Норвегії, Польщі, США, Франції щодо обміну та практики студентів. Учні дізнавались про забезпечення гуртожитком під час навчання, поняттям альтернативного набору ЗНО, перспективами працевлаштування.

Учням стала цікава інформація про те, що двічі на рік в учбовому закладі проходить ярмарок вакансій для студентів ВУЗу, на який запорошуються фахівці Дніпропетровського обласного центру зайнятості, підприємства хімічної, машинобудівної промисловості та банківського спрямування, аудиторські фірми, будівельні компанії, атомні та теплоенергостанції.

«Skype-зустрічі - форма знайомства з навчальним закладом, які дозволяють учням наживо задати питання, які їх цікавлять, оперативно отримати інформацію, що суттєво заощаджує час школярів, а особливо випускників, у виборі навчального закладу для подальшого навчання», - зазначають у Дніпропетровському обласному центрі зайнятості.