06.08.2020 | 10:25

Знаковим в цій історії є той факт, що державна служба зайнятості залишила свій «відбиток» - дала поштовх до успішного бізнес-проєкту «Надання послуг з ремонту, реконструкції будівель та споруд».

Максим Подковиров отримав вищу освіту за спеціальністю «інженер-будівельник», але працевлаштуватися за набутим фахом не зміг.

Чоловік звернувся за допомогою у пошуку роботи до Відділу надання соціальних послуг в Соборному районі Дніпровського міського центру зайнятості.

Серед послуг, які надає служба зайнятості, чоловіка зацікавила можливість отримати одноразову допомогу для започаткування підприємницької діяльності, бо це могло б допомогти втілити у життя мрію – працювати за фахом та ще й відкрити власну справу.

Після співбесід зі спеціалістами центру зайнятості, відвідувань семінару «Як розпочати свій бізнес» Максим зрозумів, що єдиним правильним рішенням для нього є відкриття власної справи. Закінчив курси з підприємницької діяльності, здобув необхідні знання та захистив бізнес-план.

Наприкінці 2019 року Максим відкрив власну справу щодо надання послуг з ремонту, реконструкції будівель та споруд. Актуальність цього бізнесу полягає в тому, що на ці послуги завжди існує попит.

Працелюбність, креативність, високий професіоналізм надали можливість зробити своє діло успішним. Робота на сьогодні просувається успішно, кількість клієнтів збільшується завдяки старанності та професійності Максима. Світлини результатів своєї роботи він розміщує у соціальних мережах, які вже подобаються аудиторії і отримують гарні відгуки.

«Цей приклад свідчить про те, що людина, яка виявляє цілеспрямованість, наполегливість, впевненість у собі та в повній мірі використовує надані службою зайнятості можливості, може реалізувати себе, бути матеріально незалежною та потрібною суспільству», - зауважують у Дніпропетровській обласній службі зайнятості.